Επίσκεψη στην «ΕΛΕΥΘΩ»

Οι μαθητές του Τομέα Υγείας-Πρόνοιας (Βοηθών Βρεφονηπιοκόμων) του 1ου ΕΠΑ.Λ. Χίου, στα πλαίσια των εκπαιδευτικών επισκέψεων που πραγματοποιούνται κάθε σχολική χρονιά, επισκεφθήκαμε την Παρασκευή 27-4-2012 την πολυκλινική «ΕΛΕΥΘΩ» του Κου Ιωάννη Αργυρούδη.

Οφείλουμε να τον ευχαριστήσουμε για την υποδοχή και την ξενάγηση σε όλους τους χώρους, τόσο  στα δωμάτια  της  Μαιευτικής  όσο και στους χώρους των Χειρουργείων.

Ιδιαιτέρως ευχαριστούμε τον κ. Παπαϊωάννου για την ενημέρωση που έκανε στους μαθητές μας και τις χρήσιμες συμβουλές που τους έδωσε για τον επαγγελματικό προσανατολισμό.

Ευχαριστούμε ακόμη την μητέρα που μας έδωσε  την  άδεια να  την φωτογραφίσουμε  με το νεογέννητο μωρό της και της ευχόμαστε να της ζήσει.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ                                                                     ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ

Μιχάλης Τσατσαρώνης                        Κυρ. Κυριαθοπούλου – Ευαγ. Μανιτσούδη