ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ-ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ-ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥ 1ου ΕΠΑ.Λ. ΧΙΟΥ

Οι μαθητές του τομέα Οικονομίας και Διοίκησης του 1ου ΕΠΑ.Λ. Χίου, στα πλαίσια των εκπαιδευτικών επισκέψεων που πραγματοποιούνται κάθε σχολική χρονιά, πραγματοποίησαν τις εξής επισκέψεις:

1.            Στις 13/03/2012 το τμήμα Γ΄ Υπαλλήλων Τουριστικών Επιχειρήσεων επισκέφθηκε το ξενοδοχείο «Ελληνικό Κάστρο».

2.            Στις 16/03/2012 τα τμήματα Β΄ Οικονομίας και Διοίκησης, Γ΄ Υπαλλήλων Τουριστικών Επιχειρήσεων και Γ΄ Υπαλλήλων Οικονομίας και Διοίκησης επισκέφθηκαν την Ποτοποιία «ΨΥΧΗ», τη βιοτεχνία Χιακών γλυκών «ΜΑΡΙΝΟΣ» και το αρχοντικό «CITRUS».

3.            Στις 21/03/2012 το τμήμα Β΄ Οικονομίας και Διοίκησης επισκέφθηκε τη Δ.Ο.Υ. Χίου και το τμήμα Γ΄ Υπαλλήλων Τουριστικών Επιχειρήσεων το Γραφείο Τουρισμού του Δ Χίου.

4.            Στις 30/03/2012 το τμήμα Β΄ Οικονομίας και Διοίκησης επισκέφθηκε το Γραφείο Τουρισμού του Δήμου Χίου.

Εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες μας για την υποδοχή και την ξενάγηση που μας έγινε στις προαναφερόμενες οικονομικές μονάδες τόσο στον υπεύθυνο της καθεμιάς όσο και στο υπόλοιπο προσωπικό.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ,  Μιχάλης Τσατσαρώνης,

ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ – ΤΡΙΕΣ, Αρβανιτάκη Αργυρούλα, Ίγγιλις Σοφία, Μισαηλίδη Πλουμή, Πεφτούλογλου Σοφία, Στάθης Μανώλης