Πρόγραμμα Μαΐου 2020 Β Λυκείου

Από τη Δευτέρα 18 Μαΐου και η Β Λυκείου του σχολείου μας ξεκινάει τα μαθήματα, ακολουθώντας το πρόγραμμα του σχολείου όπως ίσχυε μέχρι τη διακοπή των μαθημάτων (το πρόγραμμα του σχολείου μπορείτε να το βρείτε ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο: Πρόγραμμα Σχολείου)

Προκειμένου να αποφευχθεί ο συγχρωτισμός και να είναι δυνατή η λειτουργία του σχολείου με ασφάλεια και για τους μαθητές και για τους καθηγητές του, έχει πραγματοποιηθεί ο παρακάτω διαχωρισμός των τομέων:

Ομάδα Α
Γεωπονίας, Τροφίμων και Περιβάλλοντος
Διοίκησης και Οικονομίας
Υγείας και Πρόνοιας

Ομάδα Β
Εφαρμοσμένων Τεχνών
Ηλεκτρολογίας, Ηλεκτρονικής και Αυτοματισμού
Μηχανολογίας
Πληροφορικής

Στην εικόνα που ακολουθεί μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα των επόμενων 2 εβδομάδων της Β Τάξης, διευκρινίζοντας ότι το ΛΕΥΚΟ χρώμα σηματοδοτεί την παρουσία των μαθητών στο σχολείο και το ΓΚΡΙΖΟ χρώμα την παραμονή τους στο σπίτι.

Στο αρχείο που ακολουθεί θα βρείτε την υπεύθυνη δήλωση, με την οποία οι κηδεμόνες δηλώνουν την ΠΑΡΑΜΟΝΗ των παιδιών τους στην κατοικία τους, λόγω συγκατοίκησης με άτομο που ανήκει σε ευπαθή ομάδα.

Παρακαλούμε να την αποστείλετε υπογεγραμμένη στο email του σχολείου: 1epal-chiou@sch.gr (βγάλτε μια φωτογραφία από το κινητό σας και επισυνάψτε την στο email που θα στείλετε στο σχολείο), προκειμένου να αποφευχθούν άσκοπες μετακινήσεις προς το σχολείο μας. Εάν αυτό δεν είναι εφικτό, επικοινωνήστε, από τη Δευτέρα, στο τηλέφωνο του σχολείου, προκειμένου να πραγματοποιηθεί η σχετική συνεννόηση.